Produkt, który został zaprojektowany przez firmę Agnelli Metalli po to, aby ograniczyć powstawanie ubytków ciepła w naszych oknach i drzwiach. Wymiar tego profilu to 74 mm dla profilu ramy, zaś profilu skrzydła to 82 mm. System posiada połączenie otwarte z uszczelką centralną wykonaną z tłoczonego EPDM oraz narożników z tego samego materiału.

Na profilach od zewnątrz widoczna jest powierzchnia licowana z lekkim zachodzeniem wewnętrznym. Zastosowane technologie izolacji termicznej, mostku poliamidu (39mm) oraz szklenia zapewniają najniższe z możliwych współczynniki przenikalności, dzięki czemu możliwe jest obniżenie ubytków ciepła. Rozmiar izolatora termicznego pozwala na budowę elementów stolarki okienno-drzwiowej charakteryzującej się maksymalną oszczędnością energetyczną.

74 Magnum idealnie nadaje się do wykorzystania w projektach okien i drzwi balkonowych, lufcików, okien wychylnych, drzwi otwieranych na zewnątrz, elementów przesuwanych równolegle oraz wszelkiego rodzaju elementów stałych.

charakterystyka systemu

Typologia: połączenie otwarte z podwójnym przymykiem

Izolacja termiczna: 39mm poliamid cylindryczno-pęcherzykowy

Rama: 74 i 82mm

Skrzydło: 82mm

Głębokość mocowania szkła: 22mm

Zachodzenie na mur: 22-40mm

Głębokość pakietu szklącego: 27-62mm

 

Ściągnij plik PDF
74_magnum