Składane okiennice aluminiowe są skonstruowane ze specjalnego stopu aluminium i wyposażone w zawiasy przegubowe na całej wysokości. Stabilne dzięki różnym wymiarom paneli składanych poprzecznie.

Centralne zamknięcie za pomocą klamki tzw spagnoletty zamykającej skrzydło w trzech punktach – centralnym za pomocą zapadki oraz górnym i dolnym. Możliwość zastosowania od 1 do 4 paneli w każdym skrzydle. Wymiary możliwe do wykonania: szerokość od 500 do 3000 mm i wysokość od 500 do 3500 mm.

 

tabela poglądowa

Wymiar architektoniczny M

Wymiar netto ramy T

Ilość paneli N

Wartość P

Wymiar MT

 

Ściągnij plik PDF
65_atlas_porte

tabele techniczne

Składany panel na jedną stronę Składane 2 panele na stronę Składane 3 panele na stronę
Składane 4 panele jedną stronę Chemat poglądowy

przystosowanie

Jedyny i innowacyjny pomysł, który przez osoby pracujące w sektorze został przyjęty z wielkim zainteresowaniem i entuzjazmem. Dzięki swojej wszechstronności i możliwości adaptacyjnej do jakiegokolwiek stylu architektonicznego, pozwala na realizację każdego projektu, od odbudowy centrów historycznych do współczesnych i kreatywnych realizacji.

wszechstronność

Panele składają się jeden na drugi tworząc formę książki wewnątrz wnęki okiennej, praktycznie stają się niewidoczne i nie zajmują powierzchni zewnętrznej elewacji budynku. Zapewniają w ten sposób nieograniczone możliwości wykonania, każdego rodzaju formy i wymiaru, pozwalając na realizację zarówno nowoczesnych i artystycznych projektów jak i tych obwarowanych normami architektonicznymi.

szybkość

Proste i szybkie do złożenia z systemem zatrzaskowym, który pozwala na szybki i dokładny montaż paneli. Bardzo łatwy sposób montażu okiennic dzięki ramie teleskopowej, która nie wymaga użycia dodatkowych płaskowników obniżając koszty i skracając czas montażu.

trwałość

Szczególnie masywne i nie wymagające interwencji w utrzymaniu, zachowujące niezmienny wygląd mimo mijającego czasu. Opierają się upływowi czasu i niepogodzie. Gwarancja 10 lat.

przykładowe sposoby montażu

Na ramie teleskopowej Połączenie z profilem okiennym w aluminium i/lub pcv specjalny profil aluminiowy (dostarczony przez dostawcę) połączenie z ramą trójstronną w pcv lub aluminium (przygotowane przez klienta)